ZÁKLADNÍ ŠKOLA PÍSNICKÁPraha 4 – Kamýk

Halloweenská stezka 2019

Halloweenská stezka 6.B 4. 11. 2019

Třída 6.B spolu s třídní učitelkou Mgr. J. Vlkovou připravila své spolužáky v pondělí 4. 11. 2019 večerní dobrodružnou Halloweenskou stezku v areálu ZŠ Písnická (start u hlavního vchodu ZŠ byl stanoven po ročnících).

Stezkou prošlo odhadem více než 200 osob (zapisovali jsme jen skupinky děti (dvojice, trojice, čtveřice), ne už jejich doprovod). Odbavili jsme 73 hlídek. Všechno chystali žáci 6.B (a 3 žáci 6.A) ve svém volném čase, bylo jich na 10 stanovištích celkem 26, k tomu ještě 4 učitelé, jako dohled. Naprostá většina byla účastníků byla s akcí spokojená.

Pozvánka Halloween

Třída 6.B si vás dovoluje pozvat v pondělí 4. 11. 2019 od 17:30 do 18:25 (v případě velkého počtu zájemců i déle) na večerní dobrodružnou Halloweenskou stezku v areálu ZŠ Písnická (start u hlavního vchodu ZŠ).

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Pro žáky 1. i 2. stupně bude připravena stezka odvahy s otázkami a úkoly (akce zdarma).

Na drobné odměny pro děti přispěl Klub přátel základní školy Písnická (KPZŠ) a rodiče žáků 6.B

Srdečně zveme!