ZÁKLADNÍ ŠKOLA PÍSNICKÁPraha 4 – Kamýk

Zájmové kroužky 2023/2024

ZÁJMOVÉ KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Vážení žáci a rodiče,

Jediné kroužky které budou otevřeny a pořádány školou jsou: Přípravy k přijímacímu řízení z ČJ a M.

Škola jako organizátor další kroužky neotevře. Kroužky, které u nás mají externí agentury budou dále v provozu a jejich činnost si organizují zmíněné firmy, kterým škola pouze pronajímá prostory. Nabídku Vám předáme na začátku září.

Odkazy na externí agentury:

1)

https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s jevy kolem nás (např. statická elektřina, lidské tělo, atmosféra, hvězdy, vítr, daktyloskopie, roztoky, gravitace…). Děti provádějí zajímavé experimentykteré nejsou nebezpečné ani složité a dozví se, jak věci a jevy fungují.

Odkaz na přihlášení:

ZŠ Písnická (VĚDA NÁS BAVÍ ZŠ), čtvrtek 15:00 – 16:00, odkaz na přihlášku: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-prihlasit?ID=4717.

 

2)

Veselá věda – kroužek vědecké pokusy
v pondělí 14 – 15 hod. od 2.10.2023 na hl. b.
přihlášky viz leták
3)
AuHa kroužky a tábory z.s.
Výtvarné umění
– Vstupte do světa barev, fantazie a kreativity! Náš výtvarný kroužek je plný zábavy a inspirace, kde děti objevují nejrůznější výtvarné techniky.
čas: úterý: 15:00-16:00cena: 2 000 Kč.
Dramatický kroužek
– Opona, světla a akce! Dovolte nám představit dramatický kroužek, kde se každý stává hrdinou nějakého příběhu. Zhluboka se nadechněte a sledujte vaše děti jak se vžijí do nejrozmanitějších rolí a zakusují škálu emocí, od nejtemnějšího strachu po nejjasnější radost.

čas: středa 15:00-16:00cena: 1 900 Kč.

Malý režisér– Nahlédněte za oponu hollywoodské filmové tvorby s naším kroužkem Malý režisér!čas: 15:30-17:00cena: 2 500 Kč.

Psaní všemi deseti–  Obohaťte dovednost psaní na klávesnici o superschopnost psaní všemi deseti, a to z pohodlí vašeho domova!čas: 15:00-16:00cena: 1 600 Kč.

– odkaz pro Vaši školu: https://krouzkyprovas.cz/2023/07/27/zs-pisnicka/

– odkaz pro přihlášení: https://krouzkyprovas.cz/prihlaska/

pisnicka

pisnicka2

 

 

4) Šachový kroužek

Kdo jsme                              Jsme Šachová škola Vávra & Černoušek vedená mezinárodními mistry v šachu IM Pavlem Vávrou a IM Lukášem Černouškem. Více informací o naší činnosti naleznete na našich stránkách www.sachovykrouzek.cz.

 

Pro koho kroužek je?Kroužek je určen všem žákům 1. stupně. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.

Organizace kroužkuKroužek probíhá přímo na Vaší škole každou středu od 14:00.První hodina je 4. 10. 2023, poslední 29. 5. 2024. Délka jedné lekce je 45 minut. Na kroužek dítě dochází na základě dohody s rodiči, a to buď samo, nebo jej lektor vyzvedne od doprovodu nebo z družiny a po skončení hodiny jej opět odvede. Více informací o kroužcích na ZŠ naleznete na www.sachovykrouzek.cz/zakladni-informace.

Online kroužkyKromě kroužku na Vaší ZŠ pořádáme i skupinové online lekce. Ty probíhají od pondělí do čtvrtka vždy v čase 17:15–18:00, přihlásit se můžete na kterýkoliv den. Více informací o online kroužcích naleznete na www.sachovykrouzek.cz/online-krouzky.

Meziškolní turnaje          

Pořádáme rovněž turnaje pro žáky ZŠ, kde mohou změřit síly děti navštěvující různé základní školy. Na začátku ledna se koná turnaj „Hledáme tři krále“, v březnu „Jarní turnaj“ a v průběhu května turnaj „Čarodějnický rej“. Výsledky a fotografie z těchto akcí si můžete prohlédnout na www.sachovykrouzek.cz/turnaje. 

 

CenaKurzovné se platí na pololetí dopředu a činí 2.200,- Kč.

První 2 hodiny si Vaše dítě může bezplatně vyzkoušet.

Jak se přihlásit?                    Pro nezávazné přihlášení vyplňte nejpozději 7 dní před první lekcí registrační formulář, který naleznete na www.sachovykrouzek.cz.

 

Kontakt                                Můžete nám napsat na e-mail: info@sachovykrouzek.cz nebo volejte     na tel: 723638888.

5) Anglická družina