AntifetFest 2021

AntifetFest 2021 – úspěch naší školy

Amatérská filmová soutěž pro žáky základních a středních škol na téma prevence rizikového chování. Od roku 2008 má soutěž celopražský charakter a od roku 2019 dokonce celostátní. Zaměřuje se na tématiku rizikového chování – drogovou závislost, šikanu, rasismus, homofobii, záškoláctví, gambling, poruchy příjmu potravy a domácí násilí.

Naši žáci se AntifetFestu pravidelně účastní – vystupují, pomáhají s přípravami a již natočili mnoho poutavých filmů.

Ve středu 20. 10. 2021 proběhlo slavnostní promítání soutěžních snímků a vyhlašování vítězů ročníku 2021. Naše žákyně 8. A – Tabita T. se umístila na krásném 3. místě v kategorii ZŠ, její video si spustíte po kliknutí na obrázek níže.

Ukázka z videa
Gratulujeme k výsledku a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Rovněž děkujeme žákům 9. třídy, kteří se dobrovolně zapojili do příprav soutěže a celý den pomáhali v kině Modřany.

Jsme si vědomi náročné situace v minulém školním roce a věříme, že se i letos žáci do soutěže zapojí a natočí zajímavé filmy.

Mgr. Lenka Hanyšová, školní metodik prevence