Výtvarná soutěž

Naše škola se velmi úspěšně zapojila do výtvarné soutěže „Strom plný života – budoucnost planety“, kterou při příležitosti MĚSÍCE ZEMĚ vyhlásila MČ Praha 12.

Na 1. stupni vytvářela 1 dílo celá třída, na 2. stupni soutěžili jednotlivci. Konkurence byla veliká, celkem se z Prahy 12 zúčastnilo přes 20 tříd.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v rámci sletu čarodějnic 27. dubna ve Viničním domku v Modřanech.

Žáci 5.B převzali z rukou starosty MČ Prahy 12 diplom a cenu za krásné 2. místo, žáci 3.B se radovali z ocenění nejvyššího, získali 1. místo! Výhrou byl vstup zdarma pro celou třídu do ZOO Praha.

V kategorii 2. stupně se umístily na 3. a 2. místě žákyně 6.A a 7.B. Obě dívky získaly poukazy na nákup knih.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!