Uzavření školní jídelny a zkrácené vyučování.

Vážení žáci a rodiče,

z nařízení hygienické stanice dochází ke dni 23.9.2020 k uzavření provozovny školního stravování a umístění veškerého personálu kuchyně do karantény.

Důvodem je pozitivní test na COVID – 19 u jedné z pracovnic.

Obědy budou automaticky odhlášeny.

I přes veškerou snahu se nám nepovedlo zajistit stravování, prosíme Vás, zajistěte dětem náhradní stravu (větší svačiny).

Z tohoto důvodu dochází ve čtvrtek a pátek ke zkrácení vyučování na I. stupni do 11:40 a na II. stupni do 12:30.

Zároveň dochází ke striktnímu rozdělení vchodu do budovy na část pro základní školu (pravý vstup) a část pro gymnázium (levý vstup), v důsledku toho dochází k zamezení přístupu dětem ze základní školy do prostoru školního obchůdku, případné svačiny si děti musí koupit před začátkem vyučování v blízkém obchodě Albert.

Dalším organizačním opatřením bude umístění dětí pouze v kmenových učebnách s výjimkou rozdělení na cizí jazyky.

V platnosti nadále zůstává povinnost nosit roušky a dezinfekce rukou při vstupu do budovy školy.

Mgr. Eva Čulíková

ředitelka školy

Edit: V úterý 29.9.2020 bude školní jídelna ještě určitě uzavřena, odpolední výuka je tudíž zrušena. V úterý Vás budeme dále informovat.