Program pro MŠ Oáza

Žáci 9.B připravili program pro MŠ Oáza

MŠ Oáza

Třída 9.B spolu s třídní učitelkou Mgr. J. Vlkovou připravila pro děti sousední mateřské školy OÁZA v pátek 7. 6. 2019 dopolední program v areálu základní školy, zúčastnilo se ho cca 80 dětí ve věku 3 až 7 let ze všech 4 tříd MŠ. Zábavná stezka s úkoly začínala u horního vchodu a končila dole na asfaltovém hřišti. Pro děti bylo připraveno 15 stanovišť s různými úkoly (znalostní otázky z oblasti zvířat a pohádek, skládání obrázků, různé sportovní disciplíny apod.), dále hry na startu i v cíli na zabavení, než projdou stezku jejich kamarádi. Všichni žáci 9.B se skvěle k malým dětem chovali a krásně jim vše vysvětlovali, zodpovídali jejich otázky.

Odměny pro děti z MŠ připravili během hodin pracovního vyučování nebo výtvarné výchovy žáci 3. až 5. tříd a paní kuchařky se postaraly o pitný režim.

Děti i paní učitelky z MŠ byly nadšené! Moc děkujeme všem, co se na akci podíleli.

Foto: Mgr. J. Vlková

MŠ Oáza