ZÁKLADNÍ ŠKOLA PÍSNICKÁPraha 4 – Kamýk

Krabice od bot

I tento rok se naše škola zapojí do projektu Krabice od bot, který organizuje Diakonie ČCE.
Jedná se o charitativní sbírku vánočních dárků pro děti z chudých a jinak znevýhodněných rodin v České republice.
Pokud budete mít chuť se zapojit, vyberte vhodný dárek, doma ho vánočně zabalte, na krabici napište věk a pohlaví dítěte, pro které je dárek vhodný a balíček přineste do kabinetu jazyků p. uč. Urbanové do 24. 11. 2023, děti z 1. stupně své třídní paní učitelce. My je potom zavezeme do sběrného místa Diakonie ČCE.
Dárky můžete přinést i později (do konce listopadu), ale v tom případě je potřeba, abyste do 24.11. nahlásili paní učitelce Urbanové (děti 1. stupně své třídní paní učitelce) pro jak staré dítě balíček chystáte. Diakonie chystá totiž dárky pro konkrétní děti a my musíme nahlásit kolik jakých balíčků přineseme.
Dárky vybírejte takové, které by i vám samotným udělaly radost, neposílejte dárky opotřebované.
Váš dárek může být jediným, který dané dítě dostane.
Rady a inspirace, co může v takovém balíčku být, naleznete zde: