Antifetfest

Antifetfest aneb Jde to i jinak je soutěžní festival amatérských filmů s tématikou rizikového chování, určený dětem a mládeži ze školských zařízení a nízkoprahových klubů pro děti a mládež. Městská část Praha 12 tuto soutěž organizuje již od roku 2007 a o rok později soutěž získala celopražský charakter. Od roku 2018 Praha 12 soutěž rozšířila za hranice hlavního města a Antifetfest tak získal celorepublikový charakter.
Naše škola se zúčastnila obvodního kola v Modřanském Biografu, které se konalo 24. 4. 2019. Obě 9. třídy natočily krátké filmy.
9. A s názvem “Všechno není olrajt” 9. B – “Pocit”.

Třída 9. A obsadila krásné 4. místo a získala celkem 131 bodů. Hlavní představitelka filmu získala ocenění v kategorii – námět, téma. V květnu proběhne hlasování diváků o nejlepší film. Rovněž někteří žáci se podíleli na přípravách a pomáhali při samotné soutěži.

Žáci II. stupně na Antifetfestu tradičně i vystupovali – tanec a hra na klávesy.

Všem žákům – soutěžícím i účinkujícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme!

Mgr. Lenka Hanyšová, školní metodik prevence  a  Mgr. Lucie Suchopárová

AntifetFest 2019

Jednoduché video vytvořené z fotografií z obvodního kola 24.4.2019 můžete shlédnout zde

Výsledky Praha 12:
1. místo Filmová škola Na Beránku – Mobilisace (139 bodů)
2. místo KKS – Slzy mají stejnou barvu (133 bodů)
3. místo Antifeťáci – Za katedrou aneb šikana učitele (132 bodů)
4. místo MACOUNI – Všechno není olrajt (131 bodů) – ZŠ Písnická 9.A
5. místo Agros Pictures – Šikana (110 bodů)
6. místo ENEPU – Zneužitý (106 bodů)
7. místo ZŠ Angel – Kdo nás chce … Jessie (105 bodů)
8. místo Mobil City – Mobil v našem životě (99 bodů)