Antifetfest 2022

V úterý 11. října proběhlo v kině Lucerna promítání nejlepších filmů a vyhlášení výsledků celorepublikového kola festivalu Antifetfest. Jedná se o soutěž amatérských filmů určenou pro žáky ZŠ a SŠ, kterou každoročně pořádá ÚMČ Praha 12 a žáci naší školy se jí pravidelně účastní. Také letos se do této soutěže přihlásilo několik týmů z naší školy, přičemž do celorepublikového kola se probojovala žákyně 9. ročníku Tabita T.

Tabitu na vyhlášení výsledků přišli podpořit i její spolužáci z 9. A a vybraní žáci ze 7. A, kteří pomáhali s realizací soutěže. Tabita získala v tomto celorepublikovém kole krásné ocenění za výtvarné zpracování, což je jistě velký úspěch.

Tabitě srdečně gratulujeme k ocenění a žákům 7. A (konkrétně Janě, Báře T., Anetě, Timee, Aničce H., Davidovi K., Davidovi H. a Lukáši H.) děkujeme za pomoc při organizaci soutěže.

Tabitě i žákům 7. A děkujeme také za vzornou reprezentaci školy.