ZVEŘEJNĚNÍ LISTINY KANDIDÁTŮ DO VOLEB ŠKOLSKÉ RADY

LISTINA KANDIDÁTŮ PRO VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Za zákonné zástupce:

1. Mgr. Jan Rychtr – vedoucí pracovník ve školství. Nabízím své zkušenosti v oblasti rozvoje školy, v řízení pedagogickém procesu, v získávání finančních prostředků, v komunikaci s rodiči atd.. Na škole mám syna ve 3.A.

1. Radka Mašková – na ZŠ Písnická mám dvě děti. Devátým rokem zastávám funkci předsedy třídy. Následně jsem se stala místopředsedkyní rodičovského sdružení KPZŠ. Na jednání školské rady chodím pravidelně jako host. Po dobu mého působení v KPZŠ se nám podařilo získat grant na vybavení školní knihovny. Pomocí příspěvků od rodičů, sponzorů a dalších aktivit se povedlo pořídit herní prvky na chodby školy, podílet se na rekonstrukci cvičné kuchyňky, školního hřiště, ohniště, vybavení družin apod.  V dalších letech bych ráda pomohla s revitalizací školní zahrady. V profesním životě jsem ve vedení firmy potravinářského provozu. Mám pedagogické minimum, zkušenosti s vedením učňů i zaměstnanců, administrativě, ale i s manuální prací. Ve volném čase se věnuji zahradě, práci se dřevem, jezdím na výlety a různé akce pořádané pro děti z Klokánků a dětských domovů jako dobrovolník a hlídací teta. Nemám ráda, když něco nejde.

Za pedagogické pracovníky:

1. Mgr. Renáta Bendová, DiS