Výchovné poradenství

VÝCHOVNÉ  PORADENSTVÍ

Výchovná poradkyně pro 1. stupeň: Mgr. Hana Tichá, e-mail: ticha@zspisnicka.cz

Výchovná poradkyně pro 2. stupeň: Mgr. Daniela Fáberová, e-mail: faberova@zspisnicka.cz

Pro rodiče: úterý 13.00 - 14.00 h

Domluvte, prosím, návštěvu předem (telefonicky, e-mailem,..).

Po dohodě je konzultace možná i jiný den.

Pro žáky a pedagogy: kdykoliv po dohodě

Obsah činnosti výchovné poradkyně

• poskytování poradenství a pomoci při řešení problémů žáků (školní neúspěchy, kázeňské problémy, konfliktní situace, neomluvená absence,....)
  • vedení dokumentace integrovaných žáků a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, spolupráce při tvorbě a vyhodnocování účinnosti individuálních vzdělávacích plánů
  • pomoc při vyhledávání a péči o žáky nadané a talentované
  • poskytování poradenství v oblasti volby povolání a výběru vhodné střední školy, nabídka profitestů, informace o studijních možnostech, vedení dokumentace spojené s volbou povolání
  • zajištění spolupráce a pravidelné konzultace s pedagogicko - psychologickou poradnou
  • spolupráce s dalšími odborníky - středisky výchovné péče, speciálně pedagogickými centry, kurátory pro mládež, oddělením péče o dítě,...

Rodiče, pedagogové i žáci si mohou domluvit schůzku s psycholožkou Mgr. Lucií Mullerovou a speciální pedagožkou Mgr. Kateřinou Hozmanovou z pedagogicko - psychologické poradny, které mají zpravidla jednou za měsíc (v úterý) od 9 do 13 hodin konzultační den ve škole (kabinet výchovných poradkyň v přízemí).

Kontakty

Pedagogicko - psychologická poradna pro Prahu 12, Barunčina 11, Praha 4 - Modřany

www.ppp-modrany.cz

Mgr. Lucie Mullerová: